RN70D8253FRSL
MFR.Part #
RN70D8253FRSL
JLCPCB Part #
C1806536
Description
-65℃~+175℃ 750mW 825kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors