ERC558K0600DKEK500
MFR.Part #
ERC558K0600DKEK500
JLCPCB Part #
C3469878
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS