Y40213K24000B9R
MFR.Part #
Y40213K24000B9R
JLCPCB Part #
C4270629
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.24kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS