RP0603BRD0711K3L
MFR.Part #
RP0603BRD0711K3L
JLCPCB Part #
C5865067
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS