Y40211K40000B0W
MFR.Part #
Y40211K40000B0W
JLCPCB Part #
C4144672
Description
-55℃~+150℃ 1.4kΩ 100mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount