Y4013121R000F9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4013121R000F9W
JLCPCB Part #
C3977076
Package
0603
Description
-55℃~+200℃ 100mW 121Ω ±1% ±2.5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS