Y1751673R535U9L
MFR.Part #
Y1751673R535U9L
JLCPCB Part #
C1492901
Description
-55℃~+125℃ 500mW 673.535Ω ±0.002% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS