Y0025134R710V0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0025134R710V0L
JLCPCB Part #
C1497061
Package
Plugin,D9.5xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 134.71Ω 500mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors