Y1750300K000V0L
MFR.Part #
Y1750300K000V0L
JLCPCB Part #
C3530055
Description
-55℃~+125℃ 300kΩ 400mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS