Y1750100K000A0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1750100K000A0L
JLCPCB Part #
C3431017
Package
Plugin,D12.7xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 750mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS