Y17469K53000B9R
MFR.Part #
Y17469K53000B9R
JLCPCB Part #
C4274136
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 600mW 9.53kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS