ERL07240R00GKEA500
MFR.Part #
ERL07240R00GKEA500
JLCPCB Part #
C3380566
Description
-65℃~+175℃ 240Ω 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors