Y174680K0000F9L
MFR.Part #
Y174680K0000F9L
JLCPCB Part #
C4307440
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 400mW 80kΩ ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS