Y11694K75000B0L
MFR.Part #
Y11694K75000B0L
JLCPCB Part #
C4209048
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 4.75kΩ 400mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount