Y116934K0000T0R
MFR.Part #
Y116934K0000T0R
JLCPCB Part #
C3914326
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 34kΩ 400mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount