Y174612K3451B9R
MFR.Part #
Y174612K3451B9R
JLCPCB Part #
C4087806
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 12.3451kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS