Y17458K88900Q3R
MFR.Part #
Y17458K88900Q3R
JLCPCB Part #
C4302832
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 8.889kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS