Y1745750R000D9L
MFR.Part #
Y1745750R000D9L
JLCPCB Part #
C3946944
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 750Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS