Y17454K99000B0R
MFR.Part #
Y17454K99000B0R
JLCPCB Part #
C4270754
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 4.99kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount