Y1745274R000F9R
MFR.Part #
Y1745274R000F9R
JLCPCB Part #
C3982676
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 274Ω ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS