Y174520R0000F9L
MFR.Part #
Y174520R0000F9L
JLCPCB Part #
C4143128
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 20Ω 250mW ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS