Y174525K0000Q9R
MFR.Part #
Y174525K0000Q9R
JLCPCB Part #
C4132369
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 160mW 25kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS