Y0075383R000F0L
MFR.Part #
Y0075383R000F0L
JLCPCB Part #
C1459691
Description
-55℃~+125℃ 300mW 383Ω Metal foil resistor ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors