Y1745100R000F9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1745100R000F9R
JLCPCB Part #
C4040354
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 100Ω 250mW ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS