Y11213K83000T9R
MFR.Part #
Y11213K83000T9R
JLCPCB Part #
C4198909
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 3.83kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS