Y1728100R000T9L
MFR.Part #
Y1728100R000T9L
JLCPCB Part #
C1495879
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 100Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS