Y172710R1000F0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y172710R1000F0L
JLCPCB Part #
C1495192
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25W 10.1Ω ±1% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS