Y472710R1000F0L
MFR.Part #
Y472710R1000F0L
JLCPCB Part #
C1494391
Description
-55℃~+125℃ 1.25W 10.1Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS