Y17256R00000F9L
MFR.Part #
Y17256R00000F9L
JLCPCB Part #
C1496626
Description
-55℃~+125℃ 6Ω 750mW ±1% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS