Y1725500K000T0L
MFR.Part #
Y1725500K000T0L
JLCPCB Part #
C1493551
Description
-55℃~+125℃ 400mW 500kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS