Y16903R00000Q9L
MFR.Part #
Y16903R00000Q9L
JLCPCB Part #
C1487910
Description
-55℃~+150℃ 3Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS