Y16902R00000Q9L
MFR.Part #
Y16902R00000Q9L
JLCPCB Part #
C3391010
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS