Y16901R66960B9L
MFR.Part #
Y16901R66960B9L
JLCPCB Part #
C1487493
Description
-55℃~+150℃ 1.6696Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS