Y1690130R897T9L
MFR.Part #
Y1690130R897T9L
JLCPCB Part #
C1488688
Description
-55℃~+150℃ 130.897Ω 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS