Y1622200R000F9L
MFR.Part #
Y1622200R000F9L
JLCPCB Part #
C3429355
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS