Y16364K16000T9R
MFR.Part #
Y16364K16000T9R
JLCPCB Part #
C4074092
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.16kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS