RN60C5493FRSL
MFR.Part #
RN60C5493FRSL
JLCPCB Part #
C1783081
Description
-65℃~+175℃ 250mW 549kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors