Y16363K65000T9R
MFR.Part #
Y16363K65000T9R
JLCPCB Part #
C3991016
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.65kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS