Y16361K12800T0R
MFR.Part #
Y16361K12800T0R
JLCPCB Part #
C4141487
Description
-55℃~+150℃ 1.128kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount