AA0603FR-076K81L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0603FR-076K81L
JLCPCB Part #
C2101234
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS