Y1633100R000B9W
MFR.Part #
Y1633100R000B9W
JLCPCB Part #
C3994002
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS