Y163020K0000T0R
MFR.Part #
Y163020K0000T0R
JLCPCB Part #
C4301363
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 250mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount