Y1630200R000Q0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1630200R000Q0R
JLCPCB Part #
C4049307
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 250mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount