Y1636200R000Q0R
MFR.Part #
Y1636200R000Q0R
JLCPCB Part #
C4138121
Description
-55℃~+150℃ 100mW 200Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount