Y16295K62000T9R
MFR.Part #
Y16295K62000T9R
JLCPCB Part #
C4315226
Description
-55℃~+150℃ 100mW 5.62kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS