TNPU060317K8BZEN00
MFR.Part #
TNPU060317K8BZEN00
JLCPCB Part #
C4062428
Description
-55℃~+125℃ 100mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS