Y1629500R000T9R
MFR.Part #
Y1629500R000T9R
JLCPCB Part #
C2073952
Description
-55℃~+150℃ 100mW 28V 500Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS