Y16294K87000T0R
MFR.Part #
Y16294K87000T0R
JLCPCB Part #
C4105825
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.87kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount