Y40271K20000B9W
MFR.Part #
Y40271K20000B9W
JLCPCB Part #
C4145270
Description
-55℃~+150℃ 1.2kΩ 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS