Y16291K50000F9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16291K50000F9W
JLCPCB Part #
C4060140
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 100mW ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS